- Hoşgeldiniz

Bandırma Firma Rehberi – Bandırma İş İlanları – Bandırma Haberleri

Sitemizde Toplam 90 Firma, 260 Haber, 8 Ürün ve 12 İlan Bulunuyor.

NÖBETÇİ ECZANELER
Sonuç bulunamadı.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

SON EKLENEN FİRMALAR

Twitter’da 140 Karakter Engelini Aşma Yöntemi !!!

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haberler » Twitter’da 140 Karakter Engelini Aşma Yöntemi !!!

Twitter’da 140 karakter sınırına takılmadan twitler atabileceksiniz.

Kimilerine göre 140 karakter limiti Twitter’ı Twitter yapan en büyük özelliklerden biri. Ancak kimilerine göre de insanların düşüncelerini sınırlayan bir kuraldan başka bir şey değil. Tweetstorm uygulamasının fikir sahibi Marc Andreessen de belli ki ikinci gruba dâhil.

twitter 140 karakter Twitter’da 140 Karakter Engelini Aşma Yöntemi !!!Bir Silikon Vadisi girişimcisi olan Marc, Twitter’da twit atmanın daha özgürce olması gerektiğini düşünmüş ve bir Twitter eklentisi olan Tweetstorm ’u yaratmış. Tweetstorm uzunca yazdığınız bir paragrafı, 140 karakterlik parçalara bölüp onları numaralandıran ve hızlıca tweetleyen bir sistem. Tweetstorm’un kullanmak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayıp ardından “Create Tweetstorm” butonuna basarak eklentiye gerekli izinleri vermek. Geri kalan kullanım detaylarının çok kolay olması sebebiyle 140 karakter sınırını seven kişilerin bile ara sıra Tweetstorm’a ihtiyaç duyabileceğini söyleyebiliriz.
 

Peki bu uygulama akıllı telefonlarımız için de çalışır mı? Tam bu noktaya gelince Tweetstorm’un ufak kardeşi Thunderstorm’dan bahsetmemek olmaz. Thunderstorm abisiyle aynı işlevlere sahip olan bir İOS uygulaması. Hatta iki tweet arasında geçecek süreyi belirleyip, twitlerinizin istediğiniz zaman yayınlanmasını da sağlayabiliceğiniz Thunderstorm’u İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınıza yükleyerek bu işlemi başarabilirsiniz 1.

Artık twitter’da sınırlarınız olmadan tüm duygu ve düşüncelerini paylaşmaya başlayabilirsiniz…

25 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 430 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzBandırma Eleman İlanları Bandırma Rehberi Bandırma İş İlanları Bandırma Haberleri Bandırma Nöbetçi Eczaneler

Bandırma Rent A Car - Bandırma Araç Kiralama